Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Traktorske kosilnice
- Akumulatorske traktorske kosilnice
- Kosilnica Traktorska Akumulatorska Capricorn 38
Šifra izdelka: S225997
Črtna koda: 8605032634470
3.599,99
EUR
2.499,99
EUR
2.499,99
EUR
Prihranek:
1.100,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
2.999,99
EUR
(
-
17%)
Prejšnja cena:
3.599,99
EUR
- NSZ
Obvestite me, ko bo izdelek ponovno na voljo
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske traktorske kosilnice |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 280 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 12.8 km/h |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Površina košnje | 6000 m² |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 15" / 16" |
| Priključna moč | 1200 W |
| Priključna napetost | 48 V |
| Širina košnje | 980 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3200 rpm |
| Tip baterije | Lead-acid |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Višina košnje | 30-100 mm (centralno) |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 75 Ah |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Ročni |
Tip motorja rezil: Indukcijski elektromotor
Moč motorja rezil: 1350 W
Polmer obračanja: 410 mm
Merilnik delovnih ur
Visok sedež
Priključek za pranje ohišja
Odbijač
Košnja
Mulčenje
Moč motorja rezil: 1350 W
Polmer obračanja: 410 mm
Merilnik delovnih ur
Visok sedež
Priključek za pranje ohišja
Odbijač
Košnja
Mulčenje
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.