Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Kosilnice
- Bencinske kosilnice
- KOSILNICA ČELNA VFM 1000 53419 Villager
Šifra izdelka: S225015
Črtna koda: 8605032610030
VFM 1000 je profesionalna čelna kosa vrhunske kakovosti. Zelo vzdržljiva izdelava, močan motor in profesionalno rezilo zagotavljajo zadovoljstvo.
0,00
EUR
2.999,99
EUR
2.999,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
2.999,99
EUR
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 60 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 2.5 - 4 km/h |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Površina košnje | 2500 m² |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 450 mm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Širina košnje | 1000 mm |
| Št. hitrosti | 2 naprej, 2 nazaj |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Višina košnje | 35 - 70 mm (3 nivojev) |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Kardanska gred |
Nastavljiv ročaj
Odstranjevanje pokošene trave
Profesionalno rezilo
Odstranjevanje pokošene trave
Profesionalno rezilo
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Bencinske kosilnice
S351629
Villager Eagle 4111 V je samohodna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovitemu vzdrž...
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 4111V 88954 Villager
Cena
259,99
EUR
Prihranek
7%
279,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S351630
Villager Eagle 5111 V je zmogljiva samohodna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovi...
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 5111V 88955 Villager
Cena
399,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S351628
Villager Eagle 4011 V je robustna kosilnica za urejeno in učinkovito vzdrževanje trate....
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 4011V 88953 Villager
Cena
299,99
EUR
Velikost
NSZ
Bencinske kosilnice
S351631
Villager Eagle 6111 V je zmogljiva samohodna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovi...
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 6111V 88956 Villager
Cena
449,99
EUR
Velikost
NSZ
Bencinske kosilnice
S351627
Villager Eagle 3111 V je zanesljiva samohodna kosilnica za urejeno in učinkovito vzdrže...
KOSILNICA BENCINSKA EAGLE 3111V 88952 Villager
Cena
219,99
EUR
Prihranek
8%
239,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227507
Villager Falcon 6111 L-Matic je zmogljiva samohodna bencinska kosilnica, namenjena za r...
Kosilnica Bencinska Falcon 6111 L-Matic Villager
Cena
599,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227515
Zmogljiva samohodna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovitemu vzdrževanju večjih t...
Kosilnica Bencinska AGM 5324R
Cena
259,99
EUR
Prihranek
13%
299,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227241
AGM 5324 S je robustna potisna bencinska kosilnica, namenjena učinkovitemu vzdrževanju ...
Kosilnica Bencinska AGM 5324 S
Cena
169,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227239
Zmogljiva samohodna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovitemu vzdrževanju večjih t...
Kosilnica Bencinska AGM 4624R
Cena
199,99
EUR
Prihranek
20%
249,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227238
Zmogljiva potisna kosilnica, namenjena urejenemu in učinkovitemu vzdrževanju večjih tra...
Kosilnica Bencinska AGM 4624
Cena
189,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227240
AGM motorne in električne kosilnice so zasnovane tako, da zadostijo potrebam tudi manj ...
Kosilnica Bencinska AGM 5124R
Cena
299,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske kosilnice
S227236
Robustna motorna kosilnica, namenjena uporabnikom, ki želijo zanesljiv in dolgotrajen s...
Kosilnica Bencinska AGM 4224
Cena
149,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
KOSILNICA ČELNA VFM 1000 53419 Villager
Bencinske kosilnice
2.999,99
Izberite količino
2
1