Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Verižne žage
- Bencinske verižne žage
- Žaga bencinska verižna VGS 460 Prime Villager
Šifra izdelka: S220259
Črtna koda: 8605032612096
Bencinska motorna žaga, namenjena zahtevnim uporabnikom za pripravo drv, rezanje hlodov in občasno podiranje dreves manjšega in srednjega premera. Združuje zmogljiv dvotaktni motor, profesionalno rezalno opremo in napredne varnostne sisteme, zato je primerna za intenzivnejše delo v gozdu in okoli posestva, z enostavnim zagonom in rednim vzdrževanjem.
0,00
EUR
139,99
EUR
139,99
EUR
Prihranek:
0,01
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
139,99
EUR
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.49 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina meča | 44 cm |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Hitrost verige | 23.11 m/s |
| Moč motorja | 1.8 kW |
| Model meča | Villager 44 cm |
| Olje za verige | Motorno olje SAE #10W-30 |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Poraba goriva pri največji moči motorja | 560 g/kWh |
| Prostornina motorja | 45.8 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.55 l |
| Rezervoar za olje | 0.26 l |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Št. obratov v prostem teku | 3500 rpm |
| Število obratov | 11000 rpm |
| Število zob verige | 36 zob |
| Tip motorja | 2-taktni |
- Visokozmogljiv dvotaktni motor – zagotavlja stabilno delovanje pri večjih obremenitvah in daljših rezih v tršem lesu.
- Profesionalna rezalna oprema – kakovosten meč in veriga omogočata hitro in učinkovito rezanje.
- Nastavljiva oljna črpalka – omogoča optimalno mazanje verige v različnih pogojih in pri različnih tehnikah rezanja.
- Inercijska zavora verige – ob povratnem udarcu takoj zaustavi verigo in poveča raven varnosti uporabnika.
- Protivibracijski ročaji – zmanjšujejo utrujenost rok in izboljšujejo udobje pri daljšem delu.
- Ergonomska razporeditev komand – olajša dostop do čoka, plina, stikala motorja in nastavitve pretoka olja med delom.
- Robustna konstrukcija ohišja – omogoča delo v zahtevnih pogojih in podaljšuje življenjsko dobo motorne žage.
- Vzdrževanje
Po vsaki uporabi očistite verigo, meč in ohišje žage žagovine, prahu in oljnih oblog. Redno preverjajte napetost verige, raven olja za mazanje verige in stanje zračnega filtra.
- Profesionalna rezalna oprema – kakovosten meč in veriga omogočata hitro in učinkovito rezanje.
- Nastavljiva oljna črpalka – omogoča optimalno mazanje verige v različnih pogojih in pri različnih tehnikah rezanja.
- Inercijska zavora verige – ob povratnem udarcu takoj zaustavi verigo in poveča raven varnosti uporabnika.
- Protivibracijski ročaji – zmanjšujejo utrujenost rok in izboljšujejo udobje pri daljšem delu.
- Ergonomska razporeditev komand – olajša dostop do čoka, plina, stikala motorja in nastavitve pretoka olja med delom.
- Robustna konstrukcija ohišja – omogoča delo v zahtevnih pogojih in podaljšuje življenjsko dobo motorne žage.
- Vzdrževanje
Po vsaki uporabi očistite verigo, meč in ohišje žage žagovine, prahu in oljnih oblog. Redno preverjajte napetost verige, raven olja za mazanje verige in stanje zračnega filtra.
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Bencinske verižne žage
S226412
Echo motorna žaga CS-4920 ima profesionalni dvotaktni motor s prostornino 50,1 cm³, ki ...
ŽAGA BENCINSKA ECHO CS-4920ES/45 080294
Cena
399,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S219698
Kompaktna bencinska motorna žaga, namenjena obrezovanju, rezanju manjših debel in pripr...
Žaga bencinska verižna VGS 260 Prime Villager
Cena
139,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S219699
Kompaktna bencinska motorna žaga, namenjena uporabnikom za žaganje drv, podiranje manjš...
Žaga bencinska verižna VGS 3011 PE Villager
Cena
219,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S219700
Kompaktna bencinska motorna žaga, namenjena uporabnikom za žaganje drv, podiranje manjš...
Žaga bencinska verižna VGS 3920 PE Villager
Cena
219,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S219701
Kompaktna bencinska motorna žaga, namenjena uporabnikom za rezanje drv, podiranje manjš...
Žaga bencinska verižna VGS 4125 PE Villager
Cena
239,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S219702
Zmogljiva bencinska motorna žaga, namenjena uporabnikom za rezanje drv, podiranje dreve...
Žaga bencinska verižna VGS 5032 PE Villager
Cena
259,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S220258
Bencinska motorna žaga je namenjena zahtevnejšim uporabnikom za pripravo drv za kurjavo...
Žaga bencinska verižna VGS 380 Prime Villager
Cena
119,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S220260
Bencinska motorna žaga, namenjena zahtevnim uporabnikom za pripravo drv, rezanje hlodov...
Žaga bencinska verižna VGS 520 Prime Villager
Cena
149,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S220335
Motorna žaga je namenjena za rezanje lesa, podiranje dreves in pripravo kurilnega mater...
Žaga bencinska verižna AGM CS 4520
Cena
129,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S221046
ŽAGA BENCINSKA ECHO CS-621SX/45RV X SER. 064747
Cena
699,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Bencinske verižne žage
S224982
Motorna žaga, namenjena za rezanje lesa, podiranje dreves in pripravo kurjave. Zasnovan...
Žaga bencinska verižna AGM 5300E - Euro2
Cena
149,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Žaga bencinska verižna VGS 460 Prime Villager
Bencinske verižne žage
139,99
Izberite količino
2
1