Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Obrezovalniki za živo mejo
- Bencinski obrezovalniki za živo mejo
- OBREZOVALNIK GRMIČEVJA ECHO HC-1501 056529
Šifra izdelka: S221059
Črtna koda: 4934110704687
0,00
EUR
249,99
EUR
249,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
229,99
EUR
Ta izdelek je na voljo izključno za prevzem v poslovalnici, kjer je trenutno na zalogi.
Dostava na dom ni mogoča.
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bencinski obrezovalniki za živo mejo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.35 kg |
| Dolžina rezila | 499 mm |
| Moč motorja | 0.58 kW / 0.79 KM |
| Prostornina motorja | 21.2 cm³ |
| Tip rezila | Dvojno |
| Blagovna znamka | Echo |
Proizvajalec: ECHO; Država porekla: Japonska; Uvoznik in distributer: Semenarna doo
Morda vam bo všeč
Villager obrezovalniki za živo mejo omogočajo, da vaši grmi in žive meje izgledajo urej...
Škarje bencinske za ž. mejo VHPT 27E Villager
Cena
149,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
OBREZOVALNIK GRMIČEVJA ECHO HC-1501 056529
Bencinski obrezovalniki za živo mejo
249,99
Izberite količino
2
1