Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Visokotlačni čistilniki
- Električni visokotlačni čistilci
- Čistilec visokotlačni VHW 150 H Villager
Šifra izdelka: S219781
Črtna koda: 8013298026111
Villager visokotlačni čistilci se lahko uporabljajo za odstranjevanje različnih vrst umazanije. Kompaktne in vsestranske naprave so odlične za čiščenje poti, dvorišč, balkonov, avtomobilov, stopnic in drugih površin.
1.499,99
EUR
1.499,99
EUR
1.499,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
999,99
EUR
Prejšnja cena:
1.499,99
EUR
- NSZ
Obvestite me, ko bo izdelek ponovno na voljo
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 71 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 130 bar |
| Dolžina kabla in cevi | 8 m |
| Največji pretok | 600 l/h |
| Največji tlak | 150 bar |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 90 °C |
| Namen uporabe - visokotlačni čistilci | Profesionalni čistilec |
| Priključna moč | 3000 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip črpalke - visokotlačni čistilci | Aluminijasta z medeninasto glavo |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
Diesel gorilnik
Regulator temperature
Set šob
Posoda za detergent
Regulator temperature
Set šob
Posoda za detergent
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Italija
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Italija
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Električni visokotlačni čistilci
S227512
ČISTILEC VISOKOTLAČNI VHW 70 PRIME 086877 Villager
Cena
49,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S219355
Villager visokotlačni čistilci se lahko uporabljajo za odstranjevanje različnih vrst um...
Čistilec visokotlačni VHW 120 Villager
Cena
159,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S219508
Naprava za pranje pod visokim tlakom je namenjena temeljitemu čiščenju avtomobilov, kol...
Čistilec visokotlačni VHW 155 Villager
Cena
249,99
EUR
Prihranek
11%
279,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S219782
Villager visokotlačni čistilci se lahko uporabljajo za odstranjevanje različnih vrst um...
Čistilec visokotlačni VHW 80 Villager
Cena
59,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S219783
Villager visokotlačni čistilci se lahko uporabljajo za odstranjevanje različnih vrst um...
Čistilec visokotlačni VHW 100 Villager
Cena
119,99
EUR
Prihranek
14%
139,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S221352
Visokotlačni čistilnik je namenjen za temeljito čiščenje avtomobilov, koles, dvoriščnih...
Čistilec visokotlačni VHW 140 Prime Villager
Cena
119,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Električni visokotlačni čistilci
S221360
Električni visokotlačni čistilnik je namenjen za učinkovito čiščenje vozil, koles, tera...
Čistilec visokotlačni AGM AHW 9020
Cena
99,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1