Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Črpalke
- Hidropaki
- ČRPALKA ZA HIŠNI VODOVOD VB 25/1500 B 1500W 027991
ČRPALKA ZA HIŠNI VODOVOD VB 25/1500 B 1500W 027991
Šifra izdelka: S225465
Črtna koda: 5999881825411
0,00
EUR
229,99
EUR
229,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
229,99
EUR
Ta izdelek je na voljo izključno za prevzem v poslovalnici, kjer je trenutno na zalogi.
Dostava na dom ni mogoča.
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaki |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 20.73 kg |
| Dolžina kabla - črpalke | 1.5 m |
| Globina črpanja | 9 m |
| Največja višina vodnega stolpca | 48 m |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Pretok vode | 6.3 m³/h |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
Dimenzije pakiranja: 525 x 285 x 580 mm
Proizvajalec: Elpumps
Država porekla: Madžarska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Madžarska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Hidropaki
S226075
Hidroforni sistem je namenjen avtomatski oskrbi hiše in vrta z vodo ob stabilnem tlaku ...
Črpalka za Hišni Vodovod VGP 8033 PRIME Villager
Cena
149,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Hidropaki
S219757
Avtomatski hidropak za zanesljivo oskrbo s čisto vodo in vzdrževanje konstantnega tlaka...
Črpalka hišni hidropar VGP 800 Villager
Cena
169,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Hidropaki
S219759
Hidroforni sistem je namenjen samodejni oskrbi hiše in vrta z vodo ob stabilnem tlaku v...
Črpalka hišni hidropar VGP 1300 Villager
Cena
269,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Hidropaki
S219760
Hidroforni sistem je namenjen samodejni oskrbi hiše in vrta z vodo ob stabilnem tlaku v...
Črpalka hišni hidropar VGP 1500B Villager
Cena
319,99
EUR
Velikost
NSZ
Hidropaki
S219758
Električna vrtna črpalka je namenjena prečrpavanju vode in tipičnim uporabam pri zaliva...
Črpalka hišni hidropar VGP 1100F Villager
Cena
199,99
EUR
Velikost
NSZ
Hidropaki
S221361
Hidroforni sistem, namenjen samodejni oskrbi hiše in vrta z vodo ob stabilnem tlaku v i...
ČRPALKA HIŠNI HIDROPAK AGM AGP 8021 P 074500 AGM
Cena
129,99
EUR
Velikost
NSZ
Hidropaki
S225463
Hidroforji imajo vgrajeno avtomatsko stikalo, ki omogoča nastavitev tlaka in ima funkci...
ČRPALKA ZA HIŠNI VODOVOD VB 25/1300 INOX AUTO 074140
Cena
279,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
ČRPALKA ZA HIŠNI VODOVOD VB 25/1500 B 1500W 027991
Hidropaki
229,99
Izberite količino
2
1