Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Črpalke
- Potopna
- Črpalka potopna VSP 6500 M Villager
Šifra izdelka: S219767
Črtna koda: 8605032610740
Villager potopne črpalke so primerne za hidromelioracijo, ne glede na to, ali gre za čisto ali onesnaženo vodo. Glede na moč se pretoki teh črpalk gibljejo od 6 do 18 tisoč litrov vode na uro. Črpalke za čisto vodo lahko sesajo delce do 5 mm, medtem ko črpalke za onesnaženo vodo lahko sesajo delce premera do 15 mm.
0,00
EUR
129,99
EUR
129,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
129,99
EUR
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Potopna |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 9.72 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 7 m |
| Največja višina vodnega stolpca | 30 m |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Premer sesanja | 1" (25 mm) |
| Pretok vode | 6.5 m³/h |
| Priključna moč | 800 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
Inox ohišje
Večnamensko delovno kolo
Odvodna cev (opcijsko)
Večnamensko delovno kolo
Odvodna cev (opcijsko)
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Potopna
S219761
Potopna črpalka je namenjena za drenažo in izčrpavanje vode v gospodinjstvu, posebej za...
Črpalka potopna VSP 8000 Villager
Cena
54,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219762
Potopna črpalka je namenjena za drenažo in izčrpavanje vode v gospodinjstvu, posebej za...
Črpalka potopna VSP 10000 Villager
Cena
59,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219763
Potopna črpalka je namenjena za drenažo in izčrpavanje vode v gospodinjstvu, posebej za...
Črpalka potopna VSP 13000 Villager
Cena
64,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219764
Potopna črpalka je namenjena hitremu in učinkovitemu izčrpavanju ter prečrpavanju vode ...
Črpalka potopna VSP 18000 I Inox Villager
Cena
89,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219765
Potopne črpalke za čisto vodo so namenjene drenaži in prečrpavanju vode v gospodinjstvu...
Črpalka potopna VSP 6000 C Villager
Cena
44,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219766
Potopne črpalke za čisto vodo so namenjene drenaži in prečrpavanju vode v gospodinjstvu...
Črpalka potopna VSP 7000 C Villager
Cena
49,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S219775
Potopna električna črpalka je namenjena izčrpavanju in prenosu deževnice ter čiste vode...
Črpalka za deževnico VRP 4000 C Villager
Cena
69,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S221363
Potopna črpalka je namenjena za drenažo in črpanje vode v gospodinjstvu, zlasti za zašč...
ČRPALKA POTOPNA AGM ASP 8000 30029 AGM
Cena
44,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S221364
Potopna črpalka je namenjena za drenažo in črpanje vode v gospodinjstvu, še posebej za ...
Črpalka potopna AGM ASP 6000 C
Cena
39,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Potopna
S224891
ČRPALKA POTOPNA ZA UMAZ. VODO 800W CT 4274 S 66631
Cena
89,99
EUR
Prihranek
31%
129,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Črpalka potopna VSP 6500 M Villager
Potopna
129,99
Izberite količino
2
1