Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Orodja in stroji
- Žage orodja
- Vbodne žage
- Žaga vbodna VLN 1155 Villager
Šifra izdelka: S221289
Črtna koda: 8605032613574
Villager ima v svojem naboru veliko izbiro električnih žag, idealnih za rezanje lesa, laminata, keramičnih ploščic, aluminija in plastike.
0,00
EUR
39,99
EUR
39,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
39,99
EUR
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Vbodne žage |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.28 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hod rezila | 20 mm |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Priključna moč | 550 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1000 - 3000 rpm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Vpenjalna glava rezanja | jeklo, les - 6 mm, 65 mm |
- Hitro vpenjanje - Vzporedno vodilo - Priključek za sesalec
Proizvajalec: Villager d.o.o. Slovenija; Država porekla: Kitajska; Uvoznik in distributer: Semenana doo
Morda vam bo všeč
Vbodne žage
S225678
Vbodna žaga je lahko in kompaktno električno orodje, namenjeno natančnemu rezanju lesa,...
Žaga Vbodna AGM JS 450
Cena
15,99
EUR
Prihranek
36%
24,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vbodne žage
S221288
Villager ima v svojem naboru veliko izbiro električnih žag, idealnih za rezanje lesa, l...
Žaga vbodna VLN 1140 Villager
Cena
29,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vbodne žage
S221290
Villager ima v svojem naboru veliko izbiro električnih žag, idealnih za rezanje lesa, l...
Žaga vbodna VLN 1108 Villager
Cena
39,99
EUR
Velikost
NSZ
Vbodne žage
S225242
Villager izdelki vključujejo širok izbor električnih žag, ki so popolne za rezanje lesa...
Žaga Vbodna VLP 1115 Villager
Cena
49,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vbodne žage
S224896
Villager izdelki vključujejo širok izbor električnih žag, ki so idealne za rezanje lesa...
Žaga vbodna 710W - VLP 1117 Villager
Cena
64,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Žaga vbodna VLN 1155 Villager
Vbodne žage
39,99
Izberite količino
2
1