Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Vrtno orodje
- Črpalke
- Vrtne črpalke
- ČRPALKA VRTNA JPV 1500, 1.500 W 030830
ČRPALKA VRTNA JPV 1500, 1.500 W 030830
Šifra izdelka: S224821
Črtna koda: 5999881825169
0,00
EUR
129,99
EUR
129,99
EUR
Prihranek:
0,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
179,99
EUR
(
-
28%)
Ta izdelek je na voljo izključno za prevzem v poslovalnici, kjer je trenutno na zalogi.
Dostava na dom ni mogoča.
- NSZ
Količina: 1 KOS
2
1
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Vrtne črpalke |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 14.78 kg |
| Dolžina kabla - črpalke | 1.5 m |
| Globina črpanja | 9 m |
| Največja višina vodnega stolpca | 48 m |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Pretok vode | 6.3 m³/h |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
Dimenzije pakiranja: 435 x 220 x 260 mm
Proizvajalec: Elpumps
Država porekla: Madžarska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Madžarska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Vrtne črpalke
S226077
Črpalka Vrtna JGP 8033 PRIME Villager
Cena
69,99
EUR
Prihranek
22%
89,99 EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S226078
Električna vrtna črpalka je namenjena dovajanju čiste tehnične vode v gospodinjstvu in ...
Črpalka Vrtna JGP 10035 PRIME Villager
Cena
99,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219769
Električna vrtna črpalka je namenjena dovajanju čiste tehnične vode v gospodinjstvu in ...
Črpalka vrtna JGP 600 Villager
Cena
74,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219770
Električna vrtna črpalka je namenjena dovajanju čiste tehnične vode v gospodinjstvu in ...
Črpalka vrtna JGP 800 Villager
Cena
89,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219771
Električna vrtna črpalka je namenjena dovajanju čiste tehnične vode v gospodinjstvu in ...
Črpalka vrtna JGP 1000 Villager
Cena
99,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219772
Električna vrtna črpalka je namenjena zanesljivemu dovajanju čiste tehnične vode v gosp...
Črpalka vrtna JGP 1100F Villager
Cena
119,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219773
Električna vrtna črpalka je namenjena zanesljivemu dovajanju čiste tehnične vode v gosp...
Črpalka vrtna JGP 1300 Villager
Cena
174,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
Vrtne črpalke
S219774
Električna vrtna črpalka je namenjena zanesljivemu dovajanju čiste tehnične vode v gosp...
Črpalka vrtna JGP 1500B Villager
Cena
224,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1
ČRPALKA VRTNA JPV 1500, 1.500 W 030830
Vrtne črpalke
129,99
Izberite količino
2
1