Primerjaj
(0)
Seznam za primerjavo je prazen!
- Spletna prodaja Kalia
- Izdelki
- Garden
- Orodja in stroji
- Polnilci akumulatorjev
- Zaganjači
- Zaganjalnik akum. Jump Starter VJS 3500 Villager
Šifra izdelka: S224258
Črtna koda: 8605032611235
99,99
EUR
49,99
EUR
49,99
EUR
Prihranek:
50,00
EUR
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh:
49,99
EUR
Prejšnja cena:
99,99
EUR
- NSZ
Obvestite me, ko bo izdelek ponovno na voljo
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Shranite na seznam želja
Pomoč pri nakupu
Pišite nam
Več informacij
031 391 128
Ponedeljek- Petek
08:00 - 15:00
Pomoč
| Lastnosti | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Zaganjači |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.05 kg |
| Blagovna znamka | Villager |
| LED lučka | 3 W |
| Maksimalen tok zagona | 450 A |
| Nazivni zagonski tok | 220 A |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Temperatura delovanja | -10 C ~ +50 C |
| Tip baterije | Li-ion |
| USB priključek | 5 V / 2 A, 5 V / 1 A |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 12 Ah |
| Zagonska napetost | 12 V |
"Smart" klešče za zagon
USB to micro USB kabel
USB to micro Lightning kabel
Torba
USB to micro USB kabel
USB to micro Lightning kabel
Torba
Proizvajalec: Villager d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Država porekla: Kitajska
Uvoznik in distributer: Semenarna Ljubljana d.o.o.
Morda vam bo všeč
Zaganjači
S224257
Zaganjalnik akum. Jump Starter VJS 2500 Villager
Cena
59,99
EUR
Velikost
NSZ
Količina: 1